Menu Zavřeno

Almanach

Amperionův almanach (zkráceně pouze „almanach“) je projekt, na kterém jsem začal příležitostně pracovat po večerech od ledna 2019. Napadlo mne, že by nebylo od věci spojit vědění o Drakensangu Online na jednom místě a předávat poznatky neotřelým způsobem. Zároveň jsem čelil problému, že se mne mnoho lidí nezávisle na sobě ptaly vesměs na stejné či podobné otázky. Mnohem jednodušší a nervově méně náročnější pro mě tedy bylo tyto odpovědi sepsat do jednoho dokumentu, a pak dotyčným pouze posílat odkazy na příslušné pasáže.

Nicméně kdo by to byl býval řekl. Našel jsem se v tom a začal postupně obohacovat facebookové skupiny AtlantskýchLORDů a Pohodářů o kapitoly tohoto almanachu.

Co můžete v almanachu nalézt? Otázka celkem prostá a odpověď ještě prostší. Krom tipů, triků a přehledů zde najdete také spoustu informací vysvětlujících mnoho herních mechanik.

Postupně budou přidávány nové a nové kapitoly. Využít můžete také možnosti kontaktovat mne ve hře či na fóru hry s žádostí či inspirací na další kapitoly. Věřím tomu, že si jeho studování užijete stejně jako já jeho vytváření.