Menu Zavřeno

5v5 Deathmatch

cíl: získat 3 body
počet kol: 3 – 5
čas na kolo: 3 minuty

Po poražení všech protivníků je váš tým odměněn jedním bodem. Tým, který jako první dosáhne tří bodů vítězí.

Mapa 5v5 Deathmatch

popis mapy:
modrá – základní pozice modrého týmu
červená – základní pozice červeného týmu
fialová – DMG buff (+50% zranění, +50% rychlost útoku)

představení mapy:
Jedná se o kruhou arénu, která je v horní levé a spodní pravé straně oddělena dvěma ploty, které lze v určitých místech prostřelit. V levé spodní straně nalezneme malé jezero přes které vede několik lávek omezujících manévrující prostor. Obdobu toho nalezneme i v pravém horním rohu. Uprostřed mapy se pravidelně objevuje buff zvyšující zranění a rychlost útoku.

efekt „Vyčerpání“
Vlivem únavy z boje se po třech minutách dostavuje efekt vyčerpání. Během tohoto efektu hráčům postupně ubývají životy dokud nepadne poslední hráč jednoho z týmů. Zároveň je během této fáze zablokováno jakékoli léčení ze schopností.

tipy a triky:
Deathmatch v pěti členech v každé skupině je charakteristická řežba a chaos v jednom. Klíčové je, jak vás nepřekvapí, přežít, proto se snažte všímat si co se děje okolo vás. Uvidíte-li slabší článek protivníkova týmu, tak se na něj zaměřte abyste získali početní výhodu, která mnohdy rozhoduje o výsledku celého kola. Spolupráce je klíčem k vítězství. Nejlepší je domluvit se či koordinovat se spoluhráči, zaměřit dva stuny na jednoho protivníka, zbavit jej obou odstunů, pak jej chytit do ničitele a během chvilky zabít.