Menu Zavřeno

1v1 Duel

cíl: Získat dva body za poražení protivníka
počet kol: 2 – 3
čas na kolo: 2 minuty (+ vyčerpání)

Celý zápas se skládá až ze tří kol, ve kterých spolu zápasníci bojují na život a na smrt. Poražením svého protivníka získáte jeden bod. Hráč který první dosáhne dvou bodů vyhrává.

Mapa 1v1 Duel

popis mapy:
červená – začáteční pozice hráče červeného týmu
modrá – začáteční pozice hráče modrého týmu

představení mapy:
Hráči jsou ze začátku odděleni od středu mapy stěnami (které však lze prostřelit, nikoliv však projít). V horní části mapy se nacházejí zrádné bedny přikryté plachtovinou, za kterými se lze schovat či okolo nich běhat, nicméně v některých místech mohou být prostřeleny třeba Seismickou vlnou či Ohnivou koulí, je proto třeba být velmi obezřetný.

efekt „Vyčerpání“
Vlivem únavy z boje se po dvou minutách dostavuje efekt vyčerpání. Během tohoto efektu hráčům postupně ubývají životy dokud některý z nich nepadne. V případě, že padnou oba zároveň dochází k remíze. Zároveň je během této fáze zablokováno jakékoli léčení ze schopností.

tipy a triky:
V rámci duelu se nelze spoléhat na žádné spoluhráče neb žádné spoluhráče nemáte. Záleží čistě jen na vašich schopnostech zda dokážete porazit protivníka či padnete k zemi.
Velmi důležitá je správný mentalita. Neuvažujte čistě jen nad tím co děláte vy, ale také nad tím co děláte váš protivníky. Je třeba znát jeho úniky z negativních efektů (war – Bojový řev a Dračí kůže, ranger – Šipka a Adrenalin, mág – Portál a Ledová nova, trpaslík – Raketový skok). Pokud jej použije, je třeba ho za to řádně potrestat například tím, že mu nahodíte ničitele zbroje a využijete času kdy je zranitelný.